PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184532}

Pułapka

Hard Candy
7,0 44 346
ocen
7,0 10 1 44346
6,3 9
ocen krytyków
Pułapka
powrót do forum filmu Pułapka

a mianowicie wyjaśnienia na samym początku...bądź na końcu dlaczego ta mała postanowiła
gościa tak urządzić. Może jakaś trauma z dzieciństwa? albo pokrewieństwo z tą zaginioną
dziewczyną?? Ogólnie film oceniam na ocenę 8/10, uważam, że jest bardzo dobrze zrobiony, Patrick
Wilson jak w każdym swoim filmie przystojny i czarujący, Ellen Page jak zwykle irytująca. Świeża
fabuła, nieoklepana. Powinno być więcej takich filmów.

glam_girl

pod koniec (podczas ich ostatniej rozmowy na dachu) było dość jasno wytłumaczone,że Hayley była przyjaciółką Donny Mauer czyli tej 'zaginionej'

ocenił(a) film na 8
loreen3

pamiętam ten moment, jednak ja osobiście nie potraktowałam tych słów poważnie. Z góry założyłam, że to jest kolejna ściema ze strony tej małej psychopatki (zauważ, że większość jej słów to ściema i improwizacja) stąd moje pytanie:)

glam_girl

Nie zrozumiałem tego filmu kompletnie - czemu się powiesił, kim była ta ruda, dlaczego nie zadzwonił na policję?

ocenił(a) film na 7
Kulfonidas

Ta ruda to była jego pierwsza miłość o ile dobrze pamiętam. Nie zadzwonił na policje bo był winny.

ocenił(a) film na 7
Kulfonidas

Hayley doskonale wiedziała co powiedzieć, aby go zmanipulować. Był on w pełni winny tego co mu zarzucała, więc wolał śmierć, niż więzenie i spojrzenie w oczy swojej miłości ( rudej ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones