PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603184}
5,4 317
ocen
5,4 10 1 317
Wolverine
powrót do forum serialu Wolverine

Nie oglądałam tej animacji, ale chyba raczej nie chcę. Jestem fanką Marvelowskich komiksów, animacji i filmów. Gdy byłam mała podkochiwałam się w Wolverinie z komiksu i serialu, bo zawsze wydawał mi się taki cudowny. A teraz jak zobaczyłam tutaj plakat tej animacji, myślałam, że spadnę z krzesła. Wolverine wygląda tutaj jak jakiś pedzio (nie mam nic do gejów), a nie jak mój ukochany superbohater z dzieciństwa... Nie ma opcji, żebym kiedykolwiek obejrzała tą animację. :)

m4d214

Koszmarek dla fanów Marvela (nie znoszę gejów).

m4d214

całkowicie się zgadzam. Wolverine zawsze był zimnym brutalem i twardzielem. A jak patrzę na tego to nie wyobrażam sobie by komuś powiedział żeby spie****ał a jedynie grzecznie o to poprosił. Trochę to śmieszne że japończycy przerabiają amerykański komiks bo to tak jakby król Julian zaczął się zachowywać jak pingwiny, czyli stracił by to co w nim najlepsze. Mangi są fajne ale z bohaterami mangowymi a nie z innych klimatów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones