Nie wiem, czy ktoś tak ma, ale u mnie w wersji mobilnej przeglądanie ocen znajomych funkcjonuje od kilku dni tak, że jak trochę przewinę, to cała strona się rozjeżdża, widzę jakieś teksty, zdjęcia nie na miejscu. Jeżeli to zagrywka Filmwebu, żeby przejść na aplikację, to wypchajcie się. W dupę se ją wsadźcie, bo już pal licho, że zdjęcia profilowe są w niej w jakości takiej, że mam wrażenie, że przeglądam aplikację po pijaku, ale nie ma tam właśnie ocen znajomych, a przecież wielu użytkowników wchodzi na FW tylko po to.

LukaszJarosz25

Dlatego lepiej gaci nie prać tylko nosić cały czas ;)

LukaszJarosz25

Cześć, to oczywiście błąd, a nie celowe działanie. Świetnie, że sprawdzasz oceny znajomych na Filmwebie. Czy możesz nam powiedzieć więcej o napotkanym problemie? Na jakim urządzeniu i w jakiej przeglądarce go napotkałeś?

Dzięki za zwrócenie uwagi na jakość zdjęcia profilowego w aplikacji. Zajmiemy się rozwiązaniem tej kwestii.

Zespół Filmwebu ;)

filmweb

Android, Opera. No i dajcie oceny znajomych do aplikacji, to może więcej ludzi się przerzuci. Dzięki za odpowiedź i sorry za prowokację, ale zadziałało :)

LukaszJarosz25

Oceny znajomych w aplikacji? Nadchodzą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones