PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 653
oceny
7,1 10 1 145653
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Czy Jean Grey nie odrodzila sie czasem jako "Dark Phoenix" i byla bardzo ognista kobieta? :) I to ze wzgledu na smierc znacznie mroczniejsza niz swa poprzednia slodziutka wersja?

Nie pamietam juz, jednak zbyt wiele lat temu czytalem te komiksy...

steppenwolf

W rzeczy samej. Tak właśnie było... Ale przed śmiercią stała się jeszcze Phoenixem a później Black Queen.

steppenwolf

Tak właśnie było... Ale przed śmiercią najpierw stała się Phoenixem a później Black Queen...

ocenił(a) film na 10
Albertino

jean grey ma powrócić jako dark phoenix to już zostało potwierdzone i odegra ważną rolę, już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
steppenwolf

Czyli co sugerujecie że w trzeciej części Jean Grey powróci jako Black Queen?
Mam też nadzieję ze w trójce pojawi się kilku nowych mutantów.

Dobi_2

Z tego jak zakończyła się część druga łatwo można wywnioskować, że wróci jako Phoenix. Na ujęciu wody w ostatniej scenie można zobaczyć wielki cień czegoś skrzydlatego i ognistego. Niech mnie wysterylizują jeśli się mylę :D

Ja mam nadzieję na Gambita, jest najlepsiejshy!

steppenwolf

W oryginale ekipa skonczyła na księżycu: był tam Cyclops, Jean grey (aka Phoenix aka Dark Phoenix), Beast, Angel,Wolverine, Night Crawler, Storm, Collossus i Prof. X - zmierzyli się z teamem herosów Shi'ar, ale amerykanie wydali to w 1980 r. (w Polsce 1992 r.). To już ćwierć wieku!!!Więc pewnie "nieco" zmienią fabułe ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones