PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 623
oceny
7,1 10 1 145623
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

kontynuacja

ocenił(a) film na 9

dawno nie widziałem końcówki i teraz rodzi się pytanie dlaczego nadal nie powstała bezpośrednia kontynuacja tylko geneza wolverine potem to coś nowego a ja chec żeby magneto wrócił...

Dworsky0

W między czasie popelnili 3 filmy z xmenami
X-Men Geneza: Wolverine
X-Men: Pierwsza klasa
The Wolverine
O ile X-Men Geneza: Wolverine miał troche nawiązań do X-men 2
X-Men: Pierwsza klasa nawiązanie do wszystkich filmow z seri i men choć troszke nabruzdził i był niekonsekwentny, w genezie widzimy profesora x takiego jaki był w Xmenach poruszający się o własnych siłach a w Pierwszej klasie traci władze w nogach będąc jeszcze stosunkowo mlody około 30 lat.
Obecnie powstaje X-Men: Days of Future Past bądący bespośrednią kontynuacją X-Men: Pierwsza klasa i X-Men: Ostatni Bastion akcja będzie się działa 10 lat po X-Men: Ostatni bastion i 10 lat po X-Men: Pierwsza klasa, wczoraj widziałem zwiastun z tego (obecnie wykasowany nieudało mi się go znaleść) jakośc była tragiczna nagrywane z ukrycia, wynika z niego że 10 lat po wydażeniach z X-men OB mutandy niemają sie za dobrze(wszystko najprawdopodobniej przez sentinele) profesor x i magneto wysyłają wolverinea w przeszłośc aby pomógł zmienic przyszlośc magneto najprawdopodobniej wspułpracije z profesorm troszke sie chyba zmienil ale najprawdopodobnie sprawy mają sie tak źle ze muszą połączyć siły. Magneto przestrzega ze w tamtych czasach byl zupelnie innym czlowiekiem i logan ma na siebie uważać próbując odnaleść młodego magneto, byly też sceny z młodym profesorem ten wyglądał na będącego w depresji po utracie władz w nogach.
Prawdopodobnie dostaniemy kawał dobrego filmu z mutantami.

ocenił(a) film na 8
gruby213

właśnie- w pierwszej klasie stracił władzę w nogach i "rozstał się " z Magneto , a w OB nie dość, że chodzi, to razem z Magneto rekrutują do szkoły, którą założył gdy przestał chodzić. W Geneza: Wolverin też chodzi ...

ocenił(a) film na 9
gruby213

po napisie "geneza" zapomiałem dodać przecinek, ale i tak dzięki za odp więc czekam tylko na days of future past bo the wolferine zapowiada się słąbo a pozostałe widziałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones