PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 571
ocen
7,1 10 1 145571
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Xavier

ocenił(a) film na 7

Jak to jest. Fani serii o X-men'ach zdają sobie sprawę, że profesor został sparaliżowany od pasa w
dół jako młody mężczyzna. Jak jest więc to możliwe, że na początku Ostatniego Bastionu chodzi?

ocenił(a) film na 6
sitta

No wlasnie, dla mnie tez to zagdka :) moze pozniej o tym wspomna

magda1456

właściwie to jest młody na początku ostatniego bastionu. czy w komiksie było podane, ile miał lat kiedy został niepełnosprawny? wygląda na pięćdziesiątke więc trzydziestolatek może być młodym mężczyzną

ocenił(a) film na 7
liliou

co nie zmienia faktu, że w ostatnim bastionie nie powinien chodzic

liliou

młody to on tam nie jest a z Magneto już się nie "przyjaźnił" do Pierwszej Klasy.... dla mnie jest to wielką zagadką a co do antidotum to już raczej nie brał po wizycie Wolverina więc chyba zostanie to dla nas tajemnicą czemu tam chodzi...

Vicky_jr

po oglądnięciu dalszych części faktycznie, macie racje xD

ocenił(a) film na 10
sitta

Dla mnie jest wszystko logiczne. Czasem jak znajdowali Mutanta silnego razem szli sprawdzać moce. Pamiętajcie że mimo iż mieli różne cele, to się przyjaźnili i szanowali na swój sposób. Początek Ostatniego Bastionu jest rozgrywany po wydarzeniach Pierwszej Klasy. Po tym jak Wolverine zmienił przyszyszłość w Apocalipse mamy już inaczej poznaną Jane. Cyklopa Jane zabiła. Profesor wiedząc że to może się wydarzyć zadbał o to by nie zginąć. Cyklopowi nie mógł pomóc. Po zmienieniu wydarzeń przez Logana, Xavier spełnił jego obietnice i uratował wszystkich których Wolverine wymienił. Z najnowszego filmu o Loganie dowiadujemy się że część Mutantów straciła swoje moce i zmarła przez zmiane modyfikowanej żywności a część zabił Xavier przez swoje ataki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones