PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 571
ocen
7,1 10 1 145571
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Jeśli już było to przepraszam.
Możecie mi wyjaśnić czemu Logan nie mógł wstrzyknąć Jean którejś strzykawki z Remedium, skoro walały się po ziemi zamiast ją zabijać? Chyba, że wiedział, że ona absolutnie nie chciałaby żyć jako normalna. To jest dla mnie jedyne wyjaśnienie.

sybilla_filmweb

Hm wydaje mi sie, ze Logan nie chciał zabierać komuś mocy, oprócz Magnetowi. Ale to tez przez pryzmat tego, ze sam stworzył ta wojnę. A poza tym lekarstwo nie do końca było skuteczne. Widac, to pod koniec film jak Magneto rusza pionkiem. Wiec jedynym skuteczna metoda było zabicie Grey. Jedyna osoba, która mogłaby oswoić Feniksa był Profesor Xsavier, który umarł. Bo sama Jean Grey nie umiała opanować swoją druga cześć, przez co zabiła Scotta i Xsaviera. Zreszta sam film, moim zdaniem to najgorszy z tych wszystkich cześć. Wiele osób umiera i tych najbardziej znanych i potrzebych.

ocenił(a) film na 5
Karina1993

Należy dodać, że jak wszyscy myśleli w filmie na temat śmierci Xaviera XD

sybilla_filmweb

A mi się wydaje, że po prostu z żadną strzykawką by do niej nie podszedł, bo ona niszczyła wszystko, nawet jego ubranie.

ocenił(a) film na 6
dzejmsik

To do mnie przemawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones