PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 653
oceny
7,1 10 1 145653
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Stan Lee!

ocenił(a) film na 7

Na początku filmu, gdy Jean pokazuje swą moc, pewien starzec podlewa trawnik. Ten mężczyzna to Stan Lee, twórca między innymi X-Menów.

ocenił(a) film na 7
QuizPL

Naturalnie. Mogę się mylić, ale pojawia się tak chyba w prawie wszystkich filmach na podstawie komiksów Marvela. W Avengersach na przykład (pod sam koniec) stwierdzając "Superbohaterowie w Nowym Jorku? Niemożliwe!"

ocenił(a) film na 8
ContraMundi

To prawda , Stan gra w większości filmów na podstawie MARVELA lecz są to role tylko epizodyczne

ocenił(a) film na 7
Konrado96

chyba nie widziałem go tylko w Blade'ach

użytkownik usunięty
voyano_wrecemocny

Stan NIE WYSTĄPIŁ także w X2, Punisher, Elektra, Ghost Rider, Punisher: War Zone, X-Men:Origins: Wolverine, X-Men: First Class, Ghost Rider: Spirit of Vengeance i The Wolverine - w sumie aż w 9ciu filmach Marvela. Podobno zabraknąć go ma również w nadchodzącym "X-Men: Days of Future Past" - w sumie szkoda bo facet to legenda, a epizody z nim są zawsze miłym smaczkiem dla komiksowych nerdów jak ja;)

P.S. Dla ciekawych, wystąpił również w niskobudżetowym "Hulk przed sądem" z 1990 r.

ocenił(a) film na 6
QuizPL

Ciekawa ciekawostka :o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones