PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 618
ocen
7,1 10 1 145618
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

FIlm nie jest zly ale spieprzyli zabijając cyklopa i xaviera ( jean w komiksach ginie co chwile wiec to jeszcze jest w porzadku , xavier rowniez moze przenosic swoj umysl do innego ciala ale tego juz nie widze jak to wyjasnia w filmie ) wiec musza sie niezle naglowic zeby to wszystko poskladac w days of the future past. Rowniez jesli przegladaliscie obsade mozna zauwazyc ze bolivar trask byl w tej czesci x-menow ;)

ocenił(a) film na 7
starkowiec495

Jestem bardzo ciekawa jak wyjasnią wszystko w ''Days of the future past'' biorąc pod uwagę, że First Class zupełnie się nie pokrywa z tym co przedstawiono w tej części, ogólnie Rogue bez mocy, śmierć Scotta, jakoś sobie tego nie wyobrażam ;p

użytkownik usunięty
Dagmii

mogą w prosty sposób, DoTFP zmieni kontinuum czasowe :)
Coś jak w ST z 2009

ocenił(a) film na 9
Dagmii

Mnie też to bardzo ciekawi. Myślicie ,że wróci w jakiś sposób Jean Grey? Cyclops nie musi bo go nie lubię. :P

ocenił(a) film na 7
Hommie

Wydaje mi się, że nie, bo nie ma w obsadzie aktorki, która ją gra, a szkoda :c

ocenił(a) film na 9
Dagmii

Dokładnie to samo pomyślałem, i przeglądam obsadę ciągłe, mówię cholera, gdzie jest Jean?... więc chyba jednak naprawdę umarła. Och, moje wrażliwe serduszko krwawi.

ocenił(a) film na 7
Hommie

Moim zdaniem mogliby inaczej przedstawić jej przeobrażenie w Feniksa i miałam nadzieję, że pokażą jej powrót w nowej części, a teraz po tym jak się okazało, że sceny z Rogue mają być wycięte to już wgl się zniechęciłam...

ocenił(a) film na 9
Dagmii

Przyznam się szczerze ,że to dziwne. Zresztą w 2016 roku ma być Apocalypse, w komiksach walczyła u boku X-menów razem z Cyclopem. Nic z tego nie rozumiem, to przykre jak jej nie będzie. Dobrze ,że jest Wolverine.

ocenił(a) film na 7
Hommie

Cieszę się najbardziej, że będzie Mystique, młody Magneto (bo uwielbiam Fasbendera :p), młody Charles, Wolverine i Kitty, bo w komiksach to ona przenosiła się w czasie, więc liczę, ze będzie odgrywała tu ważną rolę :p

ocenił(a) film na 9
Dagmii

Ja też lubię Mystique i cieszę się ,że wróciła, ale nie uważasz ,że to dziwne, że Morph wrócił, a Jean i Cyclops nie?

Będzie jeszcze Blink. :P

ocenił(a) film na 7
Hommie

Bardzo się cieszę, ze pokażą Blink, w zwiastunie bardzo fajnie wyglądała :D Ja mam nadzieję, zew końcu pokażą w którejś części Gambita, bo nie liczę tego epizodu w Wolverinie xd W 1 lub 2 części kiedy Mystique włamywała się do tego komputera było na liście nazwisko Remy LeBeau i już miałam nadzieję, że będzie z nim jakiś wątek, ale niestety nie :x Cyclopsa chciałabym zobaczyć tylko w wątku jego związku z Emmą Frost, ale jej też chyba nie będzie w tej części więc nie będę rozpaczała, ze go nie ma xd

ocenił(a) film na 9
Dagmii

Wow, cieszę się ,że mogę pogadać z taką fanką jak ja. Chyba 3/4 fabuły z komiksów się nie pokrywa. Skoro ma być Apocalypse, nie wyobrażam sobie żeby nie było Jean Grey i reszty. Teraz tylko nie mogę się doczekać"Przeszłość ,która nadejdzie" a tu jeszcze prawie pół roku!

ocenił(a) film na 7
Hommie

Niestety jeszcze dużo czekania przed nami :x Mam nadzieję, ze może Wolverine cofnie się w czasie tak by na końcu jakoś uratować Jean Grey i może Cyclopsa, ale nie chcą tego ujawniać, więc nie ma aktorów w obsadzie, a w trailerze nie ma o tym mowy, bo to będzie na samym końcu. Bez nich robienie części o Apocalypsie nie miało by chyba sensu :x

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones