PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 571
ocen
7,1 10 1 145571
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Jeżeli ktoś ma pełną wersję X-Men Ostatni Bastion ( bez uciętych niektórych scenek itp.) to
po napisach końcowych można
zobaczyć, że Profesor Xavier tak naprawdę przeżył, chociaż jest to trochę dziwne, ponieważ
jego ciało zostało pochowane. Xavier leży na łóżku w jakimś szpitalu i podchodzi do niego
pielęgniarka. Profesor zaraz mówi do niej "Moira", a ona odpowiada "Charles" (jak ktoś
oglądał First Class albo czytał komiks to będzie wiedział o co chodzi). Możliwe, że
jest to taki dodatek na samym końcu filmu, trochę oderwany od fabuły, ponieważ jak już
wcześniej wspomniałem ciało Charlsa zostało pochowane.

ocenił(a) film na 8
sawyer48

Albo jego umysł przeniknął do innego ciała

bane4

Ciało nie zostało pochowane, bo przecież ciało przestało istnieć, nie było co pochować. Myślę że tu widzimy to o czym mówił Charles na wykładzie, o przeniesieniu świadomości do 'pustego' ciała. chociaż przyznaje się, że nie widziałem tej wersji filmu, tylko wnioskuję z tego co mówicie.

ocenił(a) film na 8
sawyer48

to co ty masz za wersje filmu? Ja mam na płytce nagrane z oryginału(z wypożyczalni) i jedynie co jest na końcu to pokazany Magneto gdy przesuwa któregoś pionka z szachów; d

Raiton

Nie wszystkie wersje filmu mają taką scenę. Nie jest ważne, czy przegrałeś z oryginału, czy kupiłeś płytkę DVD czy płytę Blu-ray. Sprawdź czy na pewno nie masz żadnej sceny PO WSZYSTKICH MOŻLIWYCH NAPISACH. Jeżeli nie, to masz po prostu inną wersję. Przykładem jest np. Star Wars gdzie w starszej wersji postać Anakina w Epizodzie 6 jest stara, a w nowszej wersji jest młoda (Hayden Christensen), ale to nie na ten temat.

ocenił(a) film na 8
sawyer48

Jest znalazłam. Scena rzeczywiście na samym końcu i bardzo krótka (liczona w sekundach)

sawyer48

W koncowce jest pokazany blizniak prof Charles Xavier, ktorego funkcje mozgu zostaly zlikwidowane w łonie matki przez mutacje Charlesa.
Tak mowi wikipedia :)

ocenił(a) film na 9
wuha

A gdzie to mówi? Możesz podać jakiś link, albo coś?

fifi39

To komentarz reżysera http://www.mediastinger.com/x-men-the-last-stand-2006-extra-scene-after-credits/

ocenił(a) film na 7
sawyer48

W filmie jest taki fragment o przenoszeniu świadomości do innego ciała, chyba w formie jakiegoś filmiku "reklamowego". Może Prof. X zdołał się przenieść do innego ciała zanim Phoenix go "zgranulkowała". W sumie był jednym z najpotężniejszych telepatów wśród mutantów.

ocenił(a) film na 7
Maladie

tez tak pomyslalam po obejrzeniu sceny po napisach :)

sawyer48

dlatego czasem warto przesunac film do konca, duuuuzo jest filmow z scenami na sam koniec ;)

ocenił(a) film na 8
Freddie

Popieram. To samo z odruchowym wychodzeniem z kina, gdy tylko zaczynają się napisy...

ocenił(a) film na 8
Freddie

najczęsciej właśnie filmy Marvela mają sceny po napisach, jedną lub dwie ;p

sawyer48

Ciało się rozprysło w mieszkaniu więc musiało się wydarzyć coś innego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones