PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 653
oceny
7,1 10 1 145653
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Czy w TV po Ostatnim bastionie wyemitują Wolverine'a, czy First Class?

ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

Myślę, że najpierw Genezę: Wolverine, bo mają ją od dłuższego czasu i czasem się pojawia, a First Class nie pojawiła się jeszcze nigdy. Chyba, że będziemy mieli premierę na Polsacie.

Gazor090

Pamiętam, że First Class już się kiedyś pojawiła. Nie jestem tylko pewien, czy na polsacie.

ocenił(a) film na 6
donmaslanoz14

Kiedys ogladalam dwa razy pierwsza klase w telewizji, na polsacie film i chyba na polsacie

donmaslanoz14

Pierwsza Klasa leciała miała swoją premiere na polsacie kilka miesięcy temu. To moja ulubiona część więc mam nadzieje że będzie znowu lecieć w tv.

Gazor090

Kurde, sprawdziłem program TV na następny tydzień, a tam zamiast X-Menów mamy Spider-Mana. Co ciekawe RÓWNIEŻ DZISIAJ na Polsat Film pojawi się X-Men Geneza - Wolverine. I to PRZED zakończeniem X-Men Ostatni Bastion. Nic nie rozumiem. :(

ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

Spiderman zawsze przyciąga pełną widownię dzieci, Polsat walczy o oglądalność więc wszystko jasne.

ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

Pierwsza klasa niedawno leciała na Polsacie, musiałeś przegapić ;) . Też tak myślałam, że wyemitują First Class i Genezę, ale dzisiaj spojrzałam na następny tydzień i ma lecieć Spiderman (znowu) :(

ocenił(a) film na 6
Treasure659

Geneza leciala wczoraj na polsacie film jakos o 23 i dzisiaj o 21

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones