PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 653
oceny
7,1 10 1 145653
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Pozytywne wrażenia

ocenił(a) film na 7

Jeszcze żadnej produkcji nie dałem oceny "dziesięć", a i "dziewięć" rozdaję z rozwagą, ponieważ uważam, że film rewelacyjny musi być seryjnie rewelacyjny. To taki, przy którym dobrze się bawię, jest ciekawy i wciągający, to powinien być taki film, przy którym nie mogę pójść do toalety, bo jestem zbyt ciekawy kolejnych wydarzeń. Taki był właśnie Ostatni Bastion.

Jedyną wadą tego filmu jest brak czasu dla postaci. Postaci głównych. Taki dostał tylko Wolverine i było naprawdę ciekawie. Wyważona akcja, brak niepotrzebnych momentów. Było wszystko, czego trzeba dla filmu o takiej treści.

Muszę jeszcze tylko napisać, że Storm w wykonaniu Halle Berry była przepiękna, miło było na nią patrzeć. Szkoda Scotta, ale to już inny wątek. 9/10 - bez wątpliwości.

Raskall

Przecież cztery filmy oceniłeś na 9.

ocenił(a) film na 7
BIOLLANTE

Czego nie rozumiesz?

Raskall

Napisałeś że żaden film nie oceniasz na 9 oprócz tego, wszedłem na twoje forum a tam cztery filmy ocenione na 9.

BIOLLANTE

nie napisał tak zle zrozumiałeś

Jakubxx

Aha, czyli że mam jakieś głupie omamy.

ocenił(a) film na 9
BIOLLANTE

"a i "dziewięć" rozdaję z rozwagą, ponieważ uważam, że film rewelacyjny musi być seryjnie rewelacyjny" och to czytanie ze zrozumieniem....

Raskall

film rewelacyjny,szkoda Scotta .ale walki przednie :D

ocenił(a) film na 8
dawid10809

Wg. mnie najlepsza część trylogii. Pod względem fabuły, efektów, jakieś napięcie nawet było. Jedynka była w porządku, jednak miejscami przynudzała, efekty były meh (w sumie to 2000 rok), ale i tak miło się oglądało. Dwójka była lepsza, ale czegoś tam brakowało, wg. mnie przesadzili trochę z długością. Trójka ma wszystko, co powinna zawierać dobra ekranizacja komiksu - wartka akcja, świetne efekty, wyraziste postaci, ciekawe wątki. Ode mnie solidne 8.

stableturntable

Filn mógłby mieć 10 gdyby Scott był na końcu

ocenił(a) film na 8
stableturntable

Jedynka była dobra. Dwójka była za długa i za nudna. A trójka to najlepsza część trylogii. Jest rozwałka, ciekawe nowe wątki, efektowne sceny i dobre tempo bez niepotrzebnych przestojów.

użytkownik usunięty
Raskall

Szczerze? Nie rozumiem. Ja bardzo wyraźnie odczułem zmianę reżysera, który dodał od siebie jeszcze większe spłycenie wątku "romantycznego", ckliwość, żenujące one-linery (rozumiem jeden czy dwa do trailera ale nie połowa dialogów), i nachalne moralizatorstwo.
Nie wspomnę o tym jak potraktowano postać Angela, wprowadzono tą postać tylko po to by dać mu 3 minuty czasu ekranowego - akurat na pokłócenie się z ojcem i SPOILER


uratowanie go


KONIEC SPOILERA

Nie było tak źle (efekty!), ale powyższe zaniżają ocenę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones