PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 653
oceny
7,1 10 1 145653
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Mam takie jedno pytanie,bo pod koniec tego filu było że Bobby poszedł do pokoju Rogue i tam gadali i on ją wziął za ręke. Czemu mu nic się nie stało ?? Czy ona wzieła adamantium ??
Ps.sory za błedy

ocenił(a) film na 8
kamila1993

Też mam pytanie. Na samym końcu ten Magneto grał w szachy i ruszył pionkiem nie dotykając go, więc odzyskał moc czy jak?

gabol2008

ja jakoś w to wątpie,ale moze być to możliwe.niech jeszcze inni cos powiedzą na ten temat bo moze sie nie znam. a i jeszcze jak bedziecie wiedzieli z tym co na samym pocztaku napisalam,to napiszcie.

ocenił(a) film na 10
kamila1993

Rouge wzięła remedium, dlatego mogła dotknąć bobbiego, a kwestia poruszenia pionka też mnie zastanawia. Sądzę, że producenci filmu pociągną to i się wszystko wyjaśni

użytkownik usunięty
czes12321

Zgadzam się tam było najpierw że ona szła po remedium, bobi za nią pobiegł i natknoł się na pyra chcieli walczyć ale bobi dał se spokój a pyro podpalił ten budynek. A drugim razem ona uciekła ze szkoły i to wzieła a potem przyszła i dotkneła bobiego...

ocenił(a) film na 8
kamila1993

Wyjaśniane było to przeze mnie wielokrotnie, ale powtórzę setny raz:
Źródłem leku jest moc Leecha. On nie zabiera innym mutantom mocy na stałe, tylko gdy przebywają w jego pobliżu. W związku z czym lek też nie działa permanentnie.
Tak Rogue wzięła lekarstwo, ale i jej z czasem wróci moc. Magneto wróciła wcześniej, bo jest potężniejszy.

ocenił(a) film na 6
kamila1993

Od początku: Tak, Rogue wzięła antidotum- jej moc była po prostu straszna.
A co do Magneto, moim zdaniem był tak potężny, że nawet antidotum nie mogło go pozbawić mocy do samego końca.

użytkownik usunięty
Mala_Lady_Punk

Ja tez tak myślę ale to remedium niebyło aż takie silne jak mutantowi z 3 kategori do końca mocy nie zabrało

ocenił(a) film na 6

Zważ na to, że trzecia kategoria to całkiem sporo - popatrz, co potrafił zrobić Magneto. Nie miał on przypadkiem czwartej kategorii?

Remedium było wystarczająco silne. Pamiętasz scenę, w której Magneto przekonywał mutantów że czas na wojnę? W dzielnicy, w której pisało "no humans"? Wtedy laska wyczuwająca innych mutantów powiedziała, że poza ich grupką nie ma żadnych powyżej trzeciej kategorii. Z tego wynika, że tych słabszych jest całkiem sporo, więc remedium wystarczyłoby do wykończenia dużej ilości mutantów.


Tak poza tym, wydaje mi się, że ten film nie był stworzony do roztrząsania - obejrzyj, wzrusz się, uśmiechnij, hepi end. Typowy wakacyjny film. Co nie znaczy, że nie lubię go oglądać. :)

Pozdro.

ocenił(a) film na 10
New_Age

"Wtedy laska wyczuwająca innych mutantów powiedziała, że poza ich grupką nie ma żadnych powyżej trzeciej kategorii."
Powyżej 3 kat. to znaczy, że oni są mutantami 4 kat.

ocenił(a) film na 8
kamila1993

Magneto odzyskał moc ,a Rogue potem też ją odzyska ,ona dostała ze strzykawki ,a Magneto strzałą ,może ze strzykawki ma dłuższe działanie

ocenił(a) film na 8
Ellen Page

Tak naprawę to nie jet pewne czy Rogue wzięła remedium , bo na koniec filmu widać było , że wróciła do szkoły , bo były jej rzeczy . Jeżeli nakręcą część 4 to na pewno jakoś to wyjaśnią

ocenił(a) film na 10
bongusia

Teraz kręcą X-Men Origins:Magneto, a poza tym 4 część to X-Men Origins:Wolverine.

ocenił(a) film na 9
czes12321

Po pierwsze, X-Men Origins: Magneto nie będzie, a XMOW nie jest czwartą częścią

ocenił(a) film na 8
kamila1993

A mi się wydaje, że Magneto ,,grał'' w szachy z tym niepełnosprawnym profesorem Xavierem, którego Jean zabiła podczas napadu szału. Przecież na początku X - men2 kiedy Xavier odwiedzał Magneto, to też grali w szachy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones