PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 618
ocen
7,1 10 1 145618
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Co z Magneto?

ocenił(a) film na 7

Czy Magneto zachował jakąś moc czy stał się zwykłym staruszkiem?

ocenił(a) film na 7
kasia12324

Scena na końcu była chyba specjalnie dodana, żeby dac widzą informacje o tym, że jednak ten lek nie zadziałał w stu procentach na Magneto, i że jednak jakaś moc mu została. Tak mi się wydaje :P

Eaoden

tak, mi sie wydaje że nie tyle na magneto co wszystkim mutantom bedą te moce wracały po pewnym czasie ale nie wiem ;]

ocenił(a) film na 7
korzen167

Hmmmm może i tak, ale wydaje mi się, że Magneto był jednak jednym z najpotężniejszych mutantów i tylko jemu powraca moc. Ale nie wiem :P

ocenił(a) film na 8
Eaoden

Magneto napewno był jednym z najpotężniejszych, chyba na równi z Charlsem. Bądź co bądź, bez niego i Mystique byłoby nudno ;D

uranowaidylla

Lensherr to potężny mutant 4 klasy a 4 klasa ma to do siebie że wykazuje właściwości regeneracyjne jeśli chodzi o moc. Podejrzewam że to kwestia czasu jak Magneto odzyska moc lub wykorzysta resztkę w jakimś eksperymencie do przywrócenia całej siły.

ps. fakt bez Mistique byłoby nudno xD genialny cytat padł w X-3 - " nie zna piekło straszliwszej furii nad wściekłość zranionej kobiety " ;) prawda życiowa jak nie wiem co :D

ocenił(a) film na 8
Vincent88LC_A

Zdecydowanie ;D Faceci powinni uważać!

ocenił(a) film na 8
Vincent88LC_A

To był paskudny błąd taktyczny Magneto. Wynikający chyba ze zbytniego opierania się na mocy, a niedoceniania psychiki. O tyle dziwne, że w innych scenach Mag pojawia się jako dosyć sprawny mówca, ergo powinien zdawać sobie sprawę, że moi ex przyjaciele łatwo mogą zamienić się we wrogów wiedzących za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones