PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 653
oceny
7,1 10 1 145653
5,5 17
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Bzdura!

użytkownik usunięty

Bardzo fajnie jak ludzie oceniaja film, ktory ma wejsc na ekrany prawie za 3 lata.. :>>

To samo Matrix Rewolucje, ktory bedzie w listopadzie dopiero grany, ale juz w pazdzierniku wiadomo, ze to super film i ma 8,73. EKSTRA LUDZIE!!! SUPER!!! JESTESCIE WIELCY!!!

MASZ RACJĘ! ALE KTO CIĘ POSŁUCH?
Piachu rozumiem co czujesz jeśli chodzi o te głosy na filmy, których jeszcze nie ma. Poniewarz ja mam podobne odczucia. Tak samo co osoby głosujące na kolejną część filmu (który im się podobał) która jeszcze realnie nie istnieje. Uwarzam też za bzdurne głasowanie na aktora lub aktorkę biorąc pod uwagę jego/jej jeden film, albo dawać 10 punktów ponieważ nam się on/ona podoba nie jako aktor/aktorka ale ze względu na wygląd. Jednak ty także nie powinieneś stawiać buźki na minus dla filmu którego jeszcze nie obejrzałeś.

użytkownik usunięty

ale my zawsze mielismy nietypowy narod, ja nie ktore filmy to umiem ocenic po trzecim obejrzeniu a tu ludzie oceniaja x3 na kilka lat przed premiera! rany jak ja bym chcial tak umiec, wiedzialbym na co isc za 10 lat do kina :))) bez kitu "nie zniese" takich czlekow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones